همکاری در فروش

فروش اینترنتی محصولات در دامون کالا

فروشگاه اینترنتی دامون کالا با هدفمند سازی کسب و کارهای نوپا و قدیمی و رشد اقتصادی بازار تولید کنندگان بومی آماده همکاری با کلیه ی تولید کنندگان و توضیع کنندگان کالا و فروشگاه ها و بازار های خانگی میباشد

 

فروشگاه های اینترنتی بزرگ پایتخت ایران امروزه معضلی برای کسب و کارهای هرچند کوچک ولی خلاق در سطح کشور شده است . امیدواریم بتوانیم زمینه ای را برای رشد اقتصادی کسب و کار تولید کنندگان و توضیع کنندگان و فروشگاه ها و محصولات تولید خانگی محیا سازیم. در فروشگاه اینترنتی دامون کالا بخشی از محصولات و کالاها توسط منابع و فروشگاه های محلی و داخل استان تامین می شود که قیمت های مناسب و کیفیت ساخت بالا از ویژگی های این محصولات است. و سعی بر این است که مناسب ترین قیمت و با کمترین هزینه بدست شما مصرف کننده عزیز برسد . پس اگر تولید کننده ، توضیع کننده ، دارای فروشگاه و محصولات تولید خانگی هستید و قصد دارید محصول خود را بدون هیچ گونه هزینه راه اندازی فروشگاه آنلاین در اختیار دیگران قرار دهید ، همین الان با ما تماس بگیرید .

 

روش همکاری:

زمانی که درخواست همکاری خود را در سایت اعلام و فروشگاه خود را ثبت کردید پس از استعلام و عقد قرارداد همکاری و مشخص شدن شرایط و کمیسیون های برای شما می توانید محصولات خود را معرفی نموده و محصولات شما پس از بررسی و تایید نهایی در دسته بندی های درست قرار گرفته و قابل ویرایش توسط خود شما می باشد و چنانچه محصولات شما از جذابیت و محبوبیت و کیفیت بالا و گارانتی معتبر برخودار باشد مورد استقبال خریداران قرار خواهد گرفت.

همکاری شما با دامون کالا بعنوان تولید کننده ، توضیع کننده ، صاحب یک فروشگاه و تولید کننده محصولات خانگی در شروع به مدت یک ماه رایگان است و به راحتی می توانید محصولات خود را مورد بازدید مشتریان قراردهید و یک کسب و کار موفق را برای خودتان و دوستان و همکارانتان رقم بزنید .

 

هزینه ها و روش ارسال کالا :

پس از اینکه محصولات شما در سایت قرار گرفت و محصول شما توسط خریدار سفارش داده شد میبایست کالای مربوطه را به صورت کاملا سالم و با فاکتور به انبار دامون کالا ارسال کنید ، [ هزینه و روش ارسال بعهده ی شما خواهد بود ] و محصول شما بسته بندی و فاکتور میشود و به آدرس اعلامی خریدار ارسال میگردد و بسته به نوع تسویه حساب محصول خریداری شده توسط خریدار طبق توافق به عمل آمده در قرارداد همکاری دو طرفه با شما تسویه حساب خواهد شد .

 

پورسانت فروش کالا : 

پورسانت یا کمیسیون های فروش کالای شما در فروشگاه دامون کالا طبق توافق به عمل آمده در قرارداد به دامون کالا تعلق می گیرد و پورسانت یا کمیسیون های فروش با توجه به نوع محصولات شما و شرایط شما ممکن است متغیر باشد .

 

در صورت تمایل به آغاز همکاری با دامون کالا همین حالا با ما ارتباط برقرار کنید    

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...