Loading...

     

7 روز ضمانت برگشت کالا

|
7 روز ضمانت برگشت کالا
با خیال راحت خرید کنید و 7 روز فرصت برگشت کالا دارید

 

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های دامون کالا است و در این راستا تلاش می کنیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست شما برسد . با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدمات پس از فروش در نظر گرفته ایم .

 

محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند ، دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند. همچنین اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف دامون کالا همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول 7 روز ضمانت بازگشت نیستند.

 

 اگر از خرید خود منصرف شده اید، جعبه کالا به صورت پلمپ و تک چسب ( بدون هیچگونه آسیبی ) ظرف مدت 7 روز برگشت داده شود .

    

استفاده از سرویس 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

 اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا، به دامون کالا اطلاع داده شود.


 • لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

 • استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به دامون کالا بازگردانده شود.

 • برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 • لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش دامون کالا کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود.

 • استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا ( قید شده در دفترچه راهنمای کالا ) را شامل نمی‌ شود.

 • عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

 • برای استفاده از سرویس تضمین تعویض 7 روزه دامون کالا، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته‌بندی شود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن برای ما ارسال شود. ( قبل از ارسال کالا حتما با پشتیبانی دامون کالا تماس حاصل فرمایید. و از ارسال کالا بدون هماهنگی جدا خودداری فرمایید. )

 • در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط دامون کالا دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

 • در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در دامون کالا به اتمام رسیده باشد ، و دامون کالا امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌توانیم مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد کنیم و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.

0
نظرات
  ارسال نظر
  برگشت به بالا