همکاری در فروش آنلاین

همکاری در فروش آنلاین
فروش آنلاین محصولات در دامون کالا

دامون کالا با هدفمند سازی کسب وکارهای نوپا و رشد اقتصادی بازار تولید کنندگان بومی استان گیلان و سپس سایر استان های کشور آماده همکاری با کلیه ی تولید کنندگان و توضیع کنندگان کالا و فروشگاه ها و بازار های خانگی میباشد

 

فروشگاه های اینترنتی بزرگ پایتخت ایران امروزه معضلی برای کسب و کارهای هرچند کوچک ولی خلاق را در سطح کشور شده است . امیدواریم بتوانیم زمینه ای را برای رشد اقتصادی کسب و کار تولید کنندگان و توضیع کنندگان و فروشگاه ها و محصولات تولید خانگی محیا سازیم. فروشگاه دامون کالا بخشی از محصولات خود را توسط منابع و فروشگاه های سطح شهر رشت و استان تامین میکند که قیمت های مناسب و کیفیت ساخت بالا از ویژگی های این محصولات است. و سعی بر این است که مناسب ترین قیمت و با کمترین هزینه بدست شما مصرف کننده عزیز برسد . پس اگر تولید کننده ، توضیع کننده ، دارای فروشگاه و محصولات تولید خانگی هستید و قصد دارید محصول خود را بدون هیچ گونه هزینه راه اندازی فروشگاه آنلاین در اختیار دیگران قرار دهید ، همین الان با ما تماس بگیرید .

 

روش همکاری:

زمانی که درخواست همکاری خود را در برای ما ارسال کردید و محصولات خود را معرفی نمودید ، محصولات شما پس از بررسی و تایید نهایی و پس از امضای یک قرارداد و بر اساس قیمت فروش منصفانه و رقابتی از طرف شما ، در بخش های دسته بندی شده ی سایت وارد و قابل روئیت بوده و چنانچه محصولات شما از جذابیت و محبوبیت و کیفیت بالا و گارانتی معتبر برخودار باشد مورد استقبال خریداران قرار خواهد گرفت.

همکاری شما با دامون کالا بعنوان تولید کننده ، توضیع کننده ، صاحب یک فروشگاه و تولید کننده محصولات خانگی رایگان است و هیچگونه هزینه اضافی مانند کرایه ، مالیات و ... برای شما نخواهد داشت و به راحتی می توانید محصولات خود را مورد بازدید مشتریان قراردهید و یک کسب و کار موفق را برای خودتان و دوستان و همکارانتان رقم بزنید .

 

هزینه ها و روش ارسال کالا :

پس از اینکه محصولات شما در سایت قرار گرفت و محصول شما توسط خریدار سفارش داده شد میبایست کالای مربوطه را به صورت کاملا سالم و با فاکتور به انبار دامون کالا در رشت ارسال کنید ، [ هزینه و روش ارسال بعهده ی شما خواهد بود ] و محصول شما بسته بندی و فاکتور میشود و به آدرس اعلامی خریدار ارسال میگردد و بسته به نوع تسویه حساب محصول خریداری شده توسط خریدار طبق توافق به عمل آمده در قرارداد همکاری دو طرفه با شما تسویه حساب خواهد شد .

1- معرفی محصول توسط شما
2 - اعلام قیمت منصفانه محصولات
3 - تایید نهایی محصولات شما توسط دامون کالا
4 - امضا قرارداد همکاری
5 - درج محصولات شما در سایت
6 - ثبت و سفارش کالا توسط مشتریان
7 - ارسال کالا توسط شما به دامون کالا ( هزینه و روش ارسال بعهده ی شما خواهد بود )
8 - بسته بندی و صدور فاکتور آنلاین برای کالای شما
9 - ارسال کالای شما از انبار دامون کالا به مشتری توسط دامون کالا
10 - تحویل کالای شما به مشتری ( نوع ارسال و پرداخت را مشتری مشخص می نماید ) و تسویه و پرداخت بهای کالا به شما

 

پورسانت فروش کالا : 

پورسانت فروش دامون کالا از فروش کالای شما طبق توافق به عمل آمده در قرارداد به دامون کالا تعلق می گیرد و درصد های پورسانت با توجه به نوع محصولات شما و شرایط شما ممکن است متغیر باشد .

 

در صورت تمایل به آغاز همکاری با دامون کالا همین حالا با ما ارتباط برقرار کنید     

ارسال نظر