تضمین اصل بودن کالا و گارانتی اصلی

تضمین اصل بودن کالا و گارانتی اصلی
ارائه کالای اصلی برای مشتریان عزیز
 
فروشگاه دامون کالا محصولات اصلی و با کیفیت را برای مشتریان خود تهیه و به آنها ارائه می دهد ، دامون کالا این اطمینان را به مشتریان می دهد که کالای خریداری شده توسط شما تست شده و کلیه محصولات درج شده در سایت از شرکتهای معتبر و قانونی تهیه شده و کالای فیک به مشتریان ارائه نمی شود .
 
آن دسته از کالاهایی درج شده در سایت که دارای کارت گارانتی و یا هلوگرام شرکت می باشند همان گونه به مشتریان ارئه می شود و آن دسته از کالاهایی که بدون کارت گارانتی یا هلوگرام شرکت وارد کننده و یا تولیدات داخلی کوچک هستند ضمانت سلامت فیزیکی کالا دارند و برای فروش به مشتریان عرضه می شود و ما تلاش میکنیم قبل از رسیدن کالا بدست شما سالم بودن فیزیکی کالا ها را بررسی و در صورت مشکل آنرا به شرکت وارده کننده و یا تولیدی آن محصول عودت دهیم .
 
کالاهای خریداری شده برای ارائه در سایت دامون کالا دارای شماره سریال معتبر از کمپانی اصلی تولیدکننده بوده، هیچ‌گونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته است پس اطمینان داشته باشید که کلیه کالا های درج شده در سایت اصل و بدون مشکل به مشتریان عرضه میشود و ضمانت کلیه محصولات دارای گارانتی به عهده شرکت وارده کننده و ضمانت دهنده کالا می باشد . 
 
ایجاد آرامش در مشتریان هنگام خرید و حذف دغدغه‌های آنها قبل از خرید هدف بسیار مهم دامون کالا می باشد و برای آن تلاش می کنیم .
ارسال نظر