روش های ارسال محصولات در فروشگاه اینترنتی دامون کالا

روش های ارسال محصولات در فروشگاه اینترنتی دامون کالا
روش های ارسال محصولات در فروشگاه اینترنتی دامون کالا به شرح ذیل میباشد

 

در ساعات اداری حداكثر تا 1 ساعت پس از ثبت سفارش با شما تماس گرفته خواهد شد .

هزینه کلیه سفارشات با مبالغ اعلام شده توسط شرکت پست که در سایت درج شده ارسال می شود هزینه بار اضافی قبل از ارسال به مشتری اعلام و در صورت توافق مشتری ارسال میشود . 

 

سمنان

مدت زمان تحویل كالا شهرستان سمنان  در روزهای كاری بین 1 تا 2 ساعت می باشد و مبلغ کرایه حمل کالاها در شهر سمنان در حجم خرید معمول و قابل ارسال با پیک موتوری به صورت رایگان می باشد و نیازی به پرداخت هزینه ارسال نمی باشد. و  فقط برای سفارش های با حجم بالا که نیاز به ارسال به وسیله تاکسی یا وانت بار باشد علاوه بر قیمتی اعلامی در سایت مبلغی بعنوان اضافه بار به مشتری اعلام می شود که در صورت توافق خریدار کلیه سفارشات ارسال میشود .

 

شهرستان 

ارسال محصولات برای شهرستان به 3 صورت می باشد ( میانگین زمان تحویل برای شهرستان ها بین 48 تا 72 ساعت می باشد ) 

 

1 - شهر هایی که دارای نمایندگی شرکت حمل و نقل تیپاکس می باشند، سفارشات به انتخاب مشتری از طریق این باربری می تواند انجام شود . قبل از ارسال نیز با خریدار جهت ارسال هماهنگی لازم انجام میشود و هزینه ارسال به عهده مشتری عزیز ( پس کرایه ) می باشد


2 - شهرهای بدون نمایندگی شرکت حمل و نقل تیپاکس می باشند، ارسال محصولات با باربری انجام می شود که قبل از ارسال نیز با خریدار جهت ارسال هماهنگی لازم انجام میشود و هزینه ارسال به عهده مشتری عزیز ( پس کرایه ) می باشد . 


3 - ارسال از طریق شرکت پست ( امكان تاخیرات جزئی ناشی از تاخیر در عملكرد شركت پست وجود دارد ) :

کلیه خریدهایی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه  ثبت می شوند و در حالت ارسال از طریق شرکت پست در طول  مدت ۲۴ الی ۷۲ ساعت آینده ( بسته به دوری و نزدیکی محل تحویل سفارش ) به دست خریدار خواهد رسید و برای خریدهایی که در روزهای پنچ‌شنبه و جمعه یا روزهای تعطیل ثبت می شود، از ساعت  ۸ صبح روز شنبه یا اولین روز کاری پس از روز تعطیل ارسال ها انجام خواهد شد . 

 

لطفا مقررات ذکر شد در صفحه مربوط به ارسال محصولات از طریق شرکت پست مطالعه شود 

 

 برای رهگیری آنلاین سفارشات ارسال شده توسط شرکت پست کلیک کنید

 برای رهگیری آنلاین سفارشات ارسال شده با امکان پرداخت در محل توسط شرکت پست کلیک کنید

 برای رهگیری آنلاین سفارشات ارسال شده توسط تیپاکس کلیک کنید

 

در ضمن طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونيک مشتري به مدت 7 روز کاري از تاريخ تسليم کالا به مصرف کننده ( فروش کالا ) حق انصراف از خرید دارد به محض استفاده از این حق انصراف دامون کالا بايد بدون مطالبه هيچ گونه وجهي عين مبلغ در يافتي را در اسرع وقت به مشتري مسترد کند ( این امر فقط با توجه به مقررات ذکر شد در صفحه مربوط به  هفت روز ضمانت برگشت کالا امکان پذیر می باشد )

 

توجه شود

شهر های دور دست که امکان ارسال بار از طریق شرکت حمل و نقل تیپاکس و باربری در آنها نمی باشد سفارشات از طریق شرکت پست برای مشتریان عزیز ارسال می شود و قبل از ارسال با خریدار جهت واریز مبلغ کرایه پست هماهنگی لازم بعمل می آید.

ارسال نظر