با عقد قرارداد همکاری فروشگاه اینترنتی دامون کالا و هوشمند آرمان گستر آریا ( لندو ) هموطنان عزیز در سراسر کشور می‌توانند بدون نیاز به ضامن، چک اقدام به خرید اقساطی نمایند. در نظر داشته باشید که سود مازادی که به واسطه اقساط از مشتری دریافت می شود تماماً برای هوشمند آرمان گستر آریا ( لندو ) منظور می شود و دامون کالا هیچگونه دخالتی در این بخش ندارد. دامون کالا فقط بستری فراهم کرده است تا مشتریان بتواند محصولاتی که می خواهند را به صورت قسطی خریداری نماید.

تنها راه استفاده از این خدمات دریافت تاییدیه لندو خواهد بود. لازم به ذکر است که افراد می‌توانند تمامی هزینه محصولات مورد نیاز خود را به مدت اقساط 12 ماهه پرداخت کنند و تمامی مسائل مـــــربوط به کالا، گارانتی و تــــحویل بر عهده دامون کالا بوده و لندو تنها صادر کننده اعتبار سنجی و صدور تاییدیه برای خرید شما خواهد بود.

دریافت اعتبار از لندو تنها در چند مرحله ساده انجام می شود و  نیازی به ضامن، چک و پرداخت نقدی ندارد. از طریق لندو شما می توانید انواع محصولات و خدمات را از فروشگاه اینترنتی دامون کالا، به صورت اقساطی تهیه کنید. مراحل دریافت اعتبار به شرح زیر می باشد:

 

1 - ثبت درخواست

برای دریافت اعتبار، ابتدا با وارد کردن شماره موبایل و رمز خود در وب‌سایت لندو ثبت‌‌نام کنید. در صورتی که قبلا ثبت‌نام کرده‌اید، می‌توانید با وارد کردن اطلاعات خود به سایت وارد شوید. سپس وارد صفحه دامون کالا در لندو بشید و میزان اعتبار و تعداد ماه‌های بازپرداخت را مشخص کنید. در پایان برای ثبت درخواست، اعتبار مورد نظر را به سبد خرید اضافه کنید.

2 - تایید اولیه

بعد از ثبت درخواست، منتظر تماس از طرف لندو باشید. کارشناسان لندو حداکثر تا 48 ساعت کاری پس از ثبت درخواست، با شما تماس گرفته و از شما درخواست می‌کنند که تصویر مدارک مورد نیاز برای ضمانت را به صورت آنلاین ارسال کنید. عدم ارسال مدارک تا مهلت تعیین‌ شده پس از ثبت درخواست، باعث حذف درخواست شما به صورت خودکار خواهد شد.

3 - اعتبارسنجی

بعد از ارسال تصویر مدارک، اطلاعات شما حداکثر تا 72 ساعت کاری، مورد بررسی و اعتبارسنجی قرار می‌گیرد. در صورت تایید مدارک، درخواست شما به واحد تامین اعتبار فرستاده و ثبت نهایی می‌شود.

4 - اعلام تاریخ ارائه اعتبار

پس از ثبت درخواست و تأیید اعتبارسنجی، مأمور ارسال لندو به آدرس شما مراجعه می‌کند تا قرارداد و سفته را امضا کنید و سایر مدارک لازم را تحویل دهید ( زمان مراجعه مأمور ارسال از قبل با شما هماهنگ خواهد شد ). در ادامه مدارک شما برای بانک ارسال می‌شود. بعد از تأیید بانک، کارشناسان لندو با شما تماس می‌گیرند و شما می‌توانید بعد از پرداخت قسط اول، یک کد اعتبار خرید اقساطی مربوط به فروشگاه دامون کالا را در پروفایلتان دریافت کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید اقساطی از فروشگاه دامون کال با شماره پشتیبانی لندو تماس بگیرید.

   

توجه شود : برای درخواست اعتبار در طرح بانک آینده می‌بایست دارای حساب بانک آینده باشید. اگر حساب بانک آینده ندارید می‌توانید از لینک زیر بصورت آنلاین اقدام به افتتاح حساب کنید: افتتاح آنلاین حساب در بانک آینده

توجه شود : برای دریافت تسهیلات در این طرح، وضعیت خدمت سربازی شما ( برای آقایان ) باید مشخص باشد. ( در حال تحصیل ( دانشجو )، دارای کارت پایان خدمت و یا یکی از انواع معافیت‌ها )

 

 

مدارک ضمانت مورد نیاز

برای دریافت وام خرید اقساطی از لندو، لازم است در دو مرحله ( بارگذاری در سایت و تحویل کپی مدارک به مأمور ارسال ) مدارک مورد نیاز را به لندو ارائه دهید.

 

مرحله اول: بارگذاری مدارک زیر در حساب کاربری خود:

 • 1 - تصویر پشت و روی کارت ملی جدید / کارت ملی قدیمی به همراه رسید تعویض
 • 2 - تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه
 • 3 - یکی از مدارک سکونتی زیر (فقط یکی از این دو مورد کافی است):
 • - سند ملکی به نام متقاضی
 • - اجاره‌نامه (اجاره‌نامه رسمی با کد رهگیری یا اجاره‌نامه غیر رسمی به صورت دست‌نویس [با سربرگ و مهر املاک] یا  اجاره‌نامه با تاریخ منقضی به صورت پشت‌نویس در صورتی که امضای پشت و روی سند یکسان باشد)
 •  
 • نکته 1: در صورتی که با پدر و مادر خود زندگی می‌کنید، به جز یکی از مدارک سکونتی بالا، یکی از قبوض آب، برق یا گاز هم الزامی است.
 • نکته 2: در صورتی که سند/اجاره نامه به نام همسرتان است، به جز یکی از مدارک سکونتی بالا، صفحه تاهل شناسنامه خود را نیز باید بارگذاری کنید.
 • مرحله دوم: تحویل کپی یکی از مدارک شغلی زیر به مأمور ارسال لندو (فقط یکی از این سه مورد کافی است): 
 •   
   • 1 - پرینت گردش حساب ۳ ماه آخر با مهر و امضای شعبه (صفحه اول)
   • 2 - فیش حقوقی
   • 3 - گواهی اشتغال به‌کار
   •  
   • لطفا به نکات زیر توجه کنید:
   •  
   • اگر وام معوقه و یا چک برگشتی داشته باشید، درخواست شما در اعتبارسنجی لغو خواهد شد.
  در رابطه با وضعیت خدمت سربازی آقایان داشتن هرگونه معافیت از خدمت سربازی از جمله معافیت تحصیلی یا کارت پایان خدمت کافی است.