با توجه به نیازهای روزافزون زندگی بشری در قرن بیست و یکم و عدم تطابق درآمد افراد با ملزومات سبد زندگی که امروزه شامل بسیاری از هزینه ها مانند هزینه خوراک، درمان ، تحصیل ، مسافرت ، وسایل زندگی ، خودرو  و غیره میباشد لزوم تهیه نیازها به صورت اقساط به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده است لذا بر آن شدیم تا در حد توان در این امر گام برداریم تا هموطنان گرامی بتوانند نیازهای خود را تامین نمایند.

با عقد قرارداد همکاری فروشگاه اینترنتی دامون کالاو شرکت سرمایه گذاری نیک راستین پارسا ( بای چک ) هموطنان عزیز در سراسر کشور می‌توانند با استفاده از چک، سفته یا گواهی کسر از حقوق معتبر اقدام به خرید نمایند. در نظر داشته باشید که سود مازادی که به واسطه اقساط از مشتری دریافت می شود تماماً برای شرکت شرکت نیک راستین پارسا ( بای چک ) منظور می شود و دامون کالا هیچگونه دخالتی در این بخش ندارد. دامون کالا فقط بستری فراهم کرده است تا مشتریان بتواند محصولاتی که می خواهند را به صورت قسطی خریداری نماید.

تنها راه استفاده از این خدمات دریافت تاییدیه بای چک خواهد بود. لازم به ذکر است که افراد می‌توانند تمامی هزینه محصولات مورد نیاز خود را به مدت اقساط 24 ماهه پرداخت کنند و تمامی مسائل مـــــربوط به کالا، گارانتی و تــــحویل بر عهده دامون کالا بوده و بای چک تنها صادر کننده اعتبار سنجی و صدور تاییدیه برای خرید شما خواهد بود.

 

    

پس از تایید استعلام حساب توسط بای چک میتوانید بصورت اینترنتی یا با مراجعه حضوری از سراسر ایران به صورت قسطی خرید کنید
دسته چک و ضامن معتبر ندارید ، نگران نباشید ، میتوانید با ما ارتباط برقرار کنید و پس از هماهنگی برای خرید اقساطی با سفته اقدام نمایید!
سقف ریالی تاییدیه بای چک بستگی به اعتبار شما هنگام احراز هویت توسط کارشناسان دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
پس از ثبت درخواست خرید اقساطی توسط شما بین 1 تا 3 روز کاری کارشناسان بای چک با شما تماس خواهند گرفت. آماده پاسخگویی باشید

   

 

 

پس بدون نگرانی ابتدا کلیه قوانین و مطالب مرتبط با خرید اقساطی در این صفحه را مطالعه و جهت خرید اقساطی از طریق دکمه مخصوص ثبت نام مشتریان وارد صفحه فرم ثبت نام خرید اقساطی شده و آن را پر و ثبت نام خود را کامل کنید 

سامانه بای چک پس از بررسی فرم ثبت نام و دریافت اطلاعات از شما شامل اطلاعات بانکی مانند پرینت معدل حساب ، پرینت استعلام چک برگشتی ، اطلاعات شغلی و غیره و بررسی آنها طی 1 الی 3 روز کاری ، در صورتیکه وضعیت اعتباری شما به گونه ای باشد که بتوانید اقساط خود را به موقع پرداخت نمایید، تقاضای شما را تایید نموده و نتیجه را از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال خواهد شد ( پس از ثبت نام شماره تلفن همراه که معرفی کردید در دسترس باشد جهت ارتباط کارشناسان بای چک ) و در صورتی که پاسخی پس از این مدت دریافت نکردید، می‌توانید از طریق کد پیگیری که به شما داده می شود از طریق دکمه پیگیری مشتریان اقدام به پیگیری و مشاهده‌ی وضعیت درخواست خود نمائید.

دامون کالا با توجه به تاییدیه بای چک کالا و یا کالاهای شما را بنا به سقفی که بای چک از نظر اعتباری تعیین نموده است به صورت اقساط در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

 

مراحل خرید اقساطی کالا در فروشگاه اینترنتی دامون کالا

مراحل خرید اقساطی کالا در فروشگاه اینترنتی دامون کالا بسیار ساده و سریع است. تمامی مراحل به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام خواهد شد. ( البته با هماهنگی قبلی به صورت حضوری هم در دفتر دامون کالا پذیرای شما خواهیم بود )  و همچنین می توانید جهت تحویل چک ها یا دریافت کالا حضوری اقدام نمایید.

اگر براتون مقدور نبود به صورت حضوری مراجعه نمایید با درنظر گرفتن بازه زمانی ارسال می توانید چک ها رو پس از ارتباط با کارشناسان دامون کالا از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس برای ما ارسال نمایید . دامون کالا پس از طی مراحل اعتبار سنجی و تایید ثبت نام و حساب شما و تایید نهایی توسط بای چک ، کالا را از طریق پست ، تیپاکس یا باربری برای شما ارسال خواهد کرد

 


  

1 - در ابتدا کالا یا کالاهایی که قصد دارید به صورت اقساط خرید کنید را انتخاب کنید و از طریق دکمه محاسبه گر آنلاین وارد صفحه مخصوصی خواهید شد که  به صورت آنلاین امکان محاسبه زمانبندی چک ها را با توجه به شرایط خود شما می دهد ( در محاسبه گر هوشمند شما موارد زیر را در اختیار خواهید داشت )

تاریخ فاکتور ( مبدا محاسبه اقساط است )

مبلغ فاکتور ( جمع کل کالاهای انتخابی شما می باشد )

مبلغ پیش پرداخت نقد ( پرداخت نقد به مبلغ 25% یا یک چهارم ارزش کالا می باشد )

تعداد ماه اقساط ( از 1 تا 24 ماه قابل انتخاب است )

تعداد چک ( با توجه به تعداد اقساط که انتخاب می کنید محاسبه و تعداد چک های قابل انتخاب نمایش داده می شود )

توجه شود :  محدودیتی در سقف خرید وجود ندارد

توجه شود : اینکه میزان سود چقدر است بر اساس میزان پیش پرداخت و تعداد اقساط مشخص می شود و عدد ثابتی ندارد. بهتر است از دکمه محاسبه گر آنلاین که در بالا و پایین همین صفحه قرار داده شده است کلیک کنید و با توجه به شرایط پیش پرداخت و تعداد اقساط شما، سود و مبلغ تمام شده برای شما حساب می شود.

 

  


 

2 - برای شروع کار لازم است تا از طریق « دکمه مخصوص ثبت نام مشتریان » وارد درگاه اعتبارسنجی بای چک شوید ، فرم « ثبت نام تقاضای خرید اقساطی » را با مشخصات فردی خودتان ( صاحب دسته چک ) بطور کامل و صحیح تکمیل نمایید تا مراحل اعتبار سنجی انجام شود. ثبت درخواست و اعتبارسنجی هیچگونه هزینه ای برای شما ندارد و بطور رایگان انجام می گردد. پس از تکمیل فرم و ثبت درخواست، مشخصات شما مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

 


 

۳- ارزیابی ( اعتبارسنجی حساب شما ) حدود 1 تا 3 روز کاری زمان خواهد برد . منتظر بمانید تا کارشناسان واحد اعتبارسنجی ( بای چک ) با شما تماس بگیرند.

توجه شود :  پس از ثبت کامل اطلاعات توسط شما ، کد رهگیری ای که همان کد ملی شماست دریافت خواهید کرد شما می توانید پس از حداقل 24 ساعت و یا حداکثر 72 ساعت از طریق تماس با دامون کالا و یا با مراجعه به سایت دامون کالا و از طریق دکمه پیگیری مشتریان ، با وارد کردن کد  رهگیری خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید .

توجه شود :   نتیجه اعتبار سنجی شما از طریق پیامک و ایمیل نیز اطلاع رسانی میگردد لذا خواهشمند است تلفن همراه و ایمیل خود را با دقت وارد نمایید. لطفا فقط اطلاعات صاحب حساب چک درج شود . دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبارسنجی کمک خواهد نمود.

توجه شود : در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد اعتبارسنجی، لطفا با شماره تلفن ۸۸۶۴۱۹۶۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 


 

4 - بعد از اینکه نتیجه ثبت نام و درخواست خرید اقساطی شما مشخص و مورد تایید بای چک قرار گرفتید یک پیامک تاییدیه به شماره تلفن همراه شما ارسال می گردد و در این مرحله می بایست منتظر بمانید تا کارشناسان فروش فروشگاه اینترنتی دامون کالا جهت هماهنگی در مورد تایید کالا، مبلغ کالا، مدت بازپرداخت اقساط، تعداد چک، اطلاعات فردی، اعلام شماره حساب جهت واریز پیش پرداخت، نحوه نوشتن چک ها، تاریخ و مبالغ چک ها و نحوه تحویل چک ها با شما تماس بگیرند

توجه شود : در صورتی که نتیجه درخواست به هر دلیلی رد شد تماس شما با دامون کالا و اصرار بر تایید شما نتیجه ای نخواهد داشت زیرا دامون کالا در روند تایید و رد فرم ها هیچ دخالتی ندارد و کل کار توسط بای چک انجام می شود.

توجه شود : در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد اعتبارسنجی، لطفا با شماره تلفن ۸۸۶۴۱۹۶۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 


 

۵ - پس از تایید اعتبارسنجی، کارشناسان فروش فروشگاه اینترنتی دامون کالا جهت تایید کالا از نظر قیمت، گارانتی، رنگ و غیره با شما تماس می گیرند. لطفا نهایت دقت در انتخاب کالا را بفرمایید. چون امکان تغییر، تعویض و عودت کالا پس از واریز پیش پرداخت وجود ندارد. پس از تایید کالا و مبالغ اقساطی، فاکتور نهایی برای شما صادر می گردد. در این مرحله تاریخ، مبالغ و نحوه نوشتن چک ها تلفنی به شما توضیح داده خواهد شد.

 


 

6 - شما می بایست حداقل 25% یا یک چهارم مبلغ فاکتور را بصورت پیش پرداخت نقد از طریق روش های پرداخت که دامون کالا با شما هماهنگ و اعلام می گردد، واریز نمایید. در برخی موارد که واحد اعتبارسنجی بای چک  اعلام می می کند، حداقل پیش پرداخت به ۳۰ درصد یا بالاتر تغییر خواهد کرد. توجه داشته باشید مبلغ پیش پرداخت را در همان روز صدور فاکتور واریز نمایید تا کالا برای شما رزرو گردد. در غیر اینصورت در صورت تغییر قیمت کالا، قیمت جدید برای شما محاسبه می گردد.

توجه شود : در صورت تمایل شما می توانید مبلغ پیش پرداخت را بالاتر از سقف تعیین شده هم ببرید ولی کمتر از 25% یا یک چهارم مبلغ فاکتور نمی توانید پرداخت نمایید

 


 

7 - پس از آماده کردن چک ها، آنرا به همراه کپی کارت ملی و شناسنامه خود و فرم تکمیل شده « تعهد نامه » به آدرس زیر ارسال نمایید :

 

سمنان ، میدان مادر ، شهرک انقلاب ، بلوار شهید مصطفی خمینی ، میدان شهید حسن آیت، فروشگاه اینترنتی دامون کالا | کد پستی: 3519733436

 

توجه شود : فرم تعهد نامه حتما امضاء و اثر انگشت شود.

توجه شود : در صورتیکه ساکن شهر سمنان هستید، می توانید مستقیما بصورت حضوری مدارک و چک ها را تحویل دهید و در قبال آن رسید دریافت کنید و تعهد نامه را بعد از دریافت کالا تحویل دهید.

توجه شود : در خصوص نوشتن و صدور چک ها لطفا مطابق نتیجه محاسبه گر آنلاین اقدام شود و اطلاعات ثبت نامی باید با مشخصات دسته چک شما مطابقت داشته باشد. درصورتی که با دسته چک شخص دیگری قصد خرید دارید، باید اطلاعات ایشان را در فرم مربوطه وارد نمایید.

توجه شود :  درصورتیکه چکی مخدوش یا ایراد داشته باشد، نیاز است تا پشت چک را پشت نویسی نمایید. در پشت نویسی چک دقت شود و مبلغ باید به صورت ریال و در مورد تاریخ باید به صورت حروفی درج گردد.

توجه شود : در بعضی از موارد که توسط واحد اعتبارسنجی اعلام میشود، نیاز است تا پشت چک ها توسط ضامن ضمانت گردد. در اینصورت متن ضمانت پشت چک به شرح زیر می باشد و کپی کارت ملی و شناسنامه ضامن نیز می بایست به همراه چک ها و مدارک ارسال گردند.

   
اینجانب . . . . . . . . . . . . . . . . . با کد ملی . . . . . . . . . . . . . . . . . پرداخت وجه این چک را تضمین می نمایم.

امضاء و اثر انگشت

 

توجه شود : حداقل اعتبار دسته چک، نداشتن چک برگشتی در گیر، کارکرد نسبی قابل قبول و قدمت حساب جاری می باشد.

توجه شود : کلیه چکها باید در وجه شرکت بازرگانی نیک راستین پارسا صادر شود و به هیچ وجه نام فروشگاه در چک درج نشود.

توجه شود : چکهای در وجه حامل پذیرفته نمی شود

توجه شود : مبلغ چک در قسمت حروفی حتما می بایست به ریال باشد.

توجه شود : به هیچ وجه نباید در کنار امضاء خود یا در هیچ قسمت دیگری از چک به غیر از جای تعیین شده برای درج تاریخ، تاریخ دیگری درج نمایید. چنانچه به هر دلیل دیگری در کنار امضاء خود، تاریخ دیگری مانند تاریخ صدور چک را درج نمایید، از نظر شرکت باطل و قابل دریافت نمی باشد. لذا در جایی تاریخ صدور را درج ننماید و فقط در چک یا سفته تاریخ موعد وصول درج می گردد.

توجه شود : در صورت خرید بوسیله چک هدف از پر کردن فیلد " شماره حساب حقوق یا پس انداز " این است که کارشناس اعتبارسنجی توان اعتباری حساب مذکور را نیز سنجیده تا در صورتیکه حساب جاری شما به تنهایی دارای حد نصاب کافی جهت قبولی مبلغ مورد تقاضای شما نباشد از قدرت حساب پس انداز و یا حقوق شما جهت رسیدن به حدنصاب قبولی استفاده نماید چرا که در بسیاری موارد افراد به جای توقف پول در حساب جاری ، بیشتر در حساب پس انداز گردش ایجاد مینمایند و طبعا علاوه بر دریافت سود معدل بهتری ایجاد میگردد بنابراین با معرفی حسابهای قویتر شانس بیشتری در قبولی ثبت نام خواهید داشت.

 


 

8 - در صورتی که قصد دارید با سفته خرید اقساطی انجام دهید ، پس از آماده کردن سفته، آنرا به همراه کپی کارت ملی و شناسنامه خود و ضامن، فرم تکمیل شده تعهد نامه و برگه تعهد پرداخت اقساط و گواهی کسر از حقوق ضامن ( در صورت لزوم ) به آدرس زیر ارسال نمایید :

 

سمنان ، میدان مادر ، شهرک انقلاب ، بلوار شهید مصطفی خمینی ، میدان شهید حسن آیت، فروشگاه اینترنتی دامون کالا | کد پستی: 3519733436

  

توجه شود : پشت سفته می بایست حتما توسط ضامن ضمانت گردد (درصورت نیاز و اعلام توسط واحد اعتبارسنجی). در اینصورت متن ضمانت پشت سفته به شرح زیر می باشد :

  
اینجانب . . . . . . . . . . . . . . . . . با کد ملی . . . . . . . . . . . . . . . . . پرداخت وجه این سفته را تضمین می نمایم.

 امضاء و اثر انگشت

 

توجه شود : در قسمت تاریخ سفته، چیزی ننویسید و خالی بگذارید.
توجه شود : مشخصات خود را بطور کامل بهمراه نام و نام خانوادگی، آدرس محل سکونت، کد ملی و شماره تماس در سفته بنویسید.
توجه شود : سفته بنام شرکت بازرگانی نیک راستین پارسا نوشته شود و به هیچ وجه نام فروشگاه ( دامون کالا )  در سفته درج نشود.
توجه شود : حداقل مبلغ سفته ( مبلغ چاپی روی سفته ) می بایست از دو برابر مبلغ کل اقساط بیشتر باشد.
توجه شود : در قسمت « مبلغ به عدد » مندرج در فرم سفته می بایست دو برابر مبلغ کل اقساط و بصورت ریال نوشته شود. چنانچه چند برگ سفته ارائه میدهید، قسمت « مبلغ به عدد » را خالی بگذارید.
توجه شود : به هیچ وجه نباید در کنار امضاء خود یا در هیچ قسمت دیگری از سفته، تاریخ درج نمایید. چنانچه به هر دلیل دیگری در کنار امضاء خود، تاریخ دیگری مانند تاریخ صدور سفته را درج نمایید، از نظر شرکت باطل و قابل دریافت نمی باشد. لذا در جایی تاریخ صدور را درج ننماید.
توجه شود : اوراق سفته، تعهد نامه و برگه تعهد پرداخت اقساط ، حتما امضاء و اثر انگشت شود.
توجه شود : پشت تمامی اوراق سفته می بایست حتما توسط ضامن ( درصورت نیاز و اعلام توسط واحد اعتبارسنجی ) ضمانت و امضاء و اثر انگشت شود.

توجه شود : درصورتیکه واحد اعتبارسنجی بای چک اعلام نمود نیاز به گواهی کسر از حقوق ضامن است، می بایست گواهی مربوطه بنام شرکت بازرگانی نیک راستین پارسا صادر شود. متن گواهی کسر از حقوق می بایست به صراحت اعلام کند سازمان متعهد به پرداخت اقساط در سررسیدها است و در صورتیکه سازمان یا شرکت مربوطه نمی تواند گواهی کسر از حقوق را برای شرکت خصوصی صادر نماید، گواهی کسر از حقوق برای بانک صادرات شعبه منوچهری کد ۵۹۲ صادر شود.

 


 

9 - کلیه چک ها و سفته ها و مدارک شما به واحد اعتبارسنجی ارسال می گردد تا مورد تایید قرار بگیرد.

توجه شود : لذا توصیه میشود کلیه چک ها و سفته ها را با نهایت دقت و با خطی خوش و خوانا تکمیل نمایید تا هیچگونه ایراد و قلم خوردگی نداشته باشد. از شلوغ کردن چک یا سفته و اضافه نمودن متن های بی مورد خودداری نماید. در نوشتن چکها یا سفته ها حتما از خودکار یا روان نویس آبی یا مشکی استفاده نماید در غیر اینصورت استفاده از رنگهایی مانند قرمز، صورتی، سبز، بنفش و غیره قابل قبول نمی باشد و چک ها یا سفته ها عودت میگردد و همچنین باید مبلغ چک به صورت ریال و در مورد تاریخ باید به صورت حروفی درج گردد .

 


 

10 - پس از تایید چک ها یا سفته ها توسط بای چک، اگر ساکن سمنان باشید با شما تماس گرفته می شود تا جهت تحویل کالا به صورت حضوری اقدام نمایید یا کالا برایتان ارسال گردد. در صورتیکه ساکن سمنان نیستید، طبق درخواست شما کالا برایتان با پست پیشتاز یا سفارشی یا تیپاکس یا با باربری ارسال می گردد.

توجه شود : فقط توجه داشته باشید چنانچه بصورت حضوری جهت تحویل کالا اقدام می نمایید، حتما اصل کارت ملی و شناسنامه را بهمراه داشته باشید در غیر اینصورت کالا تحویل داده نمیشود. در ضمن کالا به درخواست کننده اقساط (صاحب دسته چک یا سفته ) تحویل داده میشود.

 

شرایط لغو فاکتورهای اقساطی

پس از واریز وجه پیش پرداخت و صدور فاکتور در صورت لغو خرید اقساطی، کلیه هزینه های ثبت و صدور فاکتور، حمل و نقل، نگهداری و ... سفارشات، به شرح ذیل از مبلغ پیش پرداخت واریزی کسر می گردد :

- سفارشات تا مبلغ ۱۰ میلیون تومان، ۵ درصد مبلغ فاکتور

- سفارشات مبلغ ۱۰ میلیون تا ۲۰ میلیون تومان، ۳ درصد مبلغ فاکتور

- سفارشات بالای ۲۰ میلیون تومان به بالا، ۲ درصد مبلغ فاکتور

   

اقساطی خرید کنید

برای پیگیری ثبت نام خود و یا سوال در رابطه با تایید و رد شدن فرم ثبت نامتان به صورت مستقیم با شرکت سرمایه گذار بای چک می توانید تماس بگیرید :

تماس با واحد حقوقی بای چک ( نیک راستین پارسا )

021-88641965 روزهای شنبه تا چهارشنبه ( 9 الی 17 )

021-88641965 روزهای پنج شنبه ( 9 الی 12 )

کارشناسان فروش دامون کالا از طریق شماره های زیر آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند :

021-28423012 روزهای شنبه تا پنجشنبه ( 9 الی 18 )

023-33332009 روزهای شنبه تا پنجشنبه ( 9 الی 18 )

023-33464327 روزهای شنبه تا پنجشنبه ( 9 الی 18 )

واتساپ دامون کالا با شماره : 09023332009 آماده دریافت سوالات و پاسخ دهی به شما در خصوص خرید اقساطی می باشد

مراجعه حضوری به دفتر مرکزی : سمنان ، میدان مادر ، شهرک انقلاب ، بلوار شهید مصطفی خمینی ، میدان شهید حسن آیت، فروشگاه اینترنتی دامون کالا

 

لطفاً قبل از مراجعه حضوری، حتماً از طریق تماس تلفنی با دامون کالا هماهنگ کنید