فروش اقساطی با همکاری شرکت نیک راستین پارسا ( بایچک ) فراهم شده و هموطنان عزیز در سراسر کشور می‌توانند با استفاده از چک معتبر از این روش استفاده نمایند. جهت خرید اقساطی با چک باید ابتدا فرم ثبت نام و درخواست خرید اقساطی را تکمیل نمائید و منتظر پاسخ استعلام بمائید. پاسخ استعلام حداکثر ظرف 1 تا ۳ روز کاری از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال خواهد شد و در صورتی که پاسخی پس از این مدت دریافت نکردید، می‌توانید از طریق کد پیگیری که به شما داده می شود از طریق دکمه پیگیری مشتریان اقدام به پیگیری و مشاهده‌ی وضعیت درخواست خود نمائید. تعداد اقساط بین 1 تا ۲۴ ماه قابل انتخاب بوده و امکان پرداخت نهایتا ۳ قسط در یک چک وجود دارد و اگر قصد دارید از دسته چک شخص دیگری برای خرید استفاده کنید، باید در فرم درخواست، مشخصات ایشان را وارد کرده و شرایط و مفاد فرم را به اطلاع او برسانید.

   

اقساطی خرید کنید

فیلد “شماره حساب حقوق یا پس انداز

فیلد “شماره حساب حقوق یا پس انداز” را حتما پر کنید. در صورت پــــر نکردن این فیلد، به ثبت نام شما رسیدگی نخواهد شد. سعی کنید حسابهایی که گــــردش مــــــالی و معدل بالاتری دارند را در فیلد وارد کنید تا شانس قبولی بیشتری در ثبت نام داشته باشید.

پرداخت به موقع اقساط

به یاد داشته باشید که پرداخت به موقع اقساط و وصول چک‌های شما در سوابـــــق خــــریدتان ثبت می شود و در قبولی ثبت نام های بعدی شما برای خریدهای اقساطی بعدی، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

شرایط اخذ تاییدیه از بای چک

1 - قدمت بالای حساب
2 - داشتن معدل حساب قابل قبول
3 - نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی
4 - شغل و سابقه کاری موجه